INTENCJE MSZALNE

PAŹDZIERNIK A.D. 2022

 

DZIEŃ MIESIĄCA

GODZINA

INTENCJA

1.10 – SOBOTA

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Gabrielę Moerlla

+ Józefa Sypek w Dniu Urodzin

+ Walentego i Helenę Orłowskich

2.10 – NIEDZIELA

7.30 ŁĄKA

 

9.00RYCHNOWO

 

11.00 ŁĄKA

+ Rodziców Franciszka i Genowefę Wojciechowskich i rodzeństwo

+ Tadeusza Skowrońskiego w rocz. śm.

+ Annę Matusewicz

CHRZEST: Antoniego Dębskiego

3.10 – PONIEDZIAŁEK

17.00RYCHNOWO

18.30 ŁĄKA

--------------------

--------------------

4.10 – WTOREK

 

17.00RYCHNOWO

 

 

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Rodziców: Sobiechowskich i Górków, dzieci; Adama, Ryszarda, Mariana, Bogumiłę i Ewę

+ Z rodziny Grabowskich

+ Hannę i Wiesława Dębińskich, Roberta Dębińskiego w rocz. śm.

5.10 – ŚRODA

 

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

 + Leopoldę i Mieczysława Panek i dziadków Panek

+ Eugeniusza Zielińskiego

+ Jana Bussę w rocz. śm.

6.10 – CZWARTEK

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

 

18.30 ŁĄKA

+ Annę Zillman

+ Stanisława Ruszkowskiego pp. – int. od rodziny Ruszkowskich i brata Mariana

+ Dusze w czyśćcu cierpiące

7.10 – PIĄTEK

17.00RYCHNOWO

18.30 ŁĄKA

(rez.)

+ Teresę i Antoniego Jagielskich, Dionizego Dębowskiego

8.10 – SOBOTA

 

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Krystynę Baran pp. – int. od Zakładu Pogrzebowego

+ Jadwigę Bugajską – int. od Matek Różańcowych z Elzanowa

+ Rodziców Annę i Stanisława Bartoszyńskich

9.10 – NIEDZIELA

7.30 ŁĄKA

9.00RYCHNOWO

 

11.00 ŁĄKA

+ Franciszka Dębińskiego

+ Ryszarda Zielaskowskiego w 8 rocz. śm.

+ Mariannę Mizak, Zygmunta Piątkowskiego, Rodziców i dziadków z obojga stron

CHRZEST: Pauliny Jarockiej i Adama Khedher

10.10 – PONIEDZIAŁEK

17.00RYCHNOWO

18.30 ŁĄKA

-------------------

-------------------

11.10 – WTOREK

 

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Z rodziny: Cybulskich, Rasielewskich i Maruszewskich

+ Jadwigę Bugajską pp. – int. prac. oddziału psychiatrycznego w Toruniu

+ z rodziny Okurowskich

12.10 – ŚRODA

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Dusze w czyśćcu cierpiące – int. od I Róży Różancowej z Borówna

+ Krzysztofa i Jana Oleś

+ Jadwigę, Barbarę i Mieczysława Dworznik

13.10 – CZWARTEK

 

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Zygfryda Strzeleckiego

+ Stanisławę Gimińską pp. – int. od Zakładu Pogrzebowego

+ Reginę Lewandowską w rocz. śm.

14.10 – PIĄTEK

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

Dziękczynna z 80 rocz. Ur. Marianny Kołaczyńskiej z prośbą…

+ Magdalenę Dąbrowską w 5 rocz. śm.

+ Annę i Juliana Gawrońskich

15.10 – SOBOTA

17.00RYCHNOWO

 

 

18.00 ŁĄKA

 

 

18.30 ŁĄKA

+ Władysławę, Stanisława, Halinę i Tadeusza Kowalewskich, Lucynę Górecką

+ Rodziców: Mrowińskich i Bielanowskich oraz dziadków z obojga stron

+ Stefanię, Ryszarda, Władysława Stempień i Teresę Sochacką, z rodziny

16.10 – NIEDZIELA

7.30 ŁĄKA

 

9.00RYCHNOWO

 

 

11.00 ŁĄKA

+ Jarosława Wojciechowskiego w 32 rocz. śm.

Dziękczynna za odebrane łaski  w rocz. ślubu Marioli i Andrzeja z prośbą…

+ Janusza, Marka, Adama Wojdak

17.10 – PONIEDZIAŁEK

17.00RYCHNOWO

18.30 ŁĄKA

-----------------

-----------------

18.10 – WTOREK

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Tadeusza Nowak i jego Rodziców

+ Jadwigę Bugajską pp. – int. od Heleny Brzozowskiej

+ Bartłomieja Zielaskowskiego w Dniu Urodzin

19.10 – ŚRODA

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Matki Różańcowe z W. Rychnowa

+ Teresę Olszewską pp. – int. Zakładu Pogrzebowego

+ Wandę i Pawła Gimińskich

20.10 – CZWARTEK

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Stanisława Marchlewskiego

+ Ryszarda Owczarczyk pp. – int. od Zakładu Pogrzebowego

+ Zofię i Wiesława, Rodziców Ochnickich

21.10 – PIĄTEK

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

Dziękczynna w Dniu Ur. Marzanny z prośbą…

W Bogu wiadomej intencji

+ Teresę Olszewską – int. od Haliny Czyż  

22.10 – SOBOTA

15.00 ŁĄKA

 

16.30 ŁĄKA

 

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

ŚLUB: Robert Wardziński i Wioleta Bartoszyńska

ŚLUB: Paweł Nowakowski i Karolina Rutkowska

+ Helenę i Edmunda Stawskich

„Do dyspozycji Trójcy Przenajświętszej za pośrednictwem Niepokalanej”

23.10 – NIEDZIELA

7.30 ŁĄKA

 

9.00RYCHNOWO

11.00 ŁĄKA

+ Rodziców Citko i braci: Bogdana i Waldemara

+ Wandę i Wiktora Wróblewskich

Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą… dla rodziny.

24.10 – PONIEDZIAŁEK

17.00RYCHNOWO

18.30 ŁĄKA

-------------------

-------------------

25.10 – WTOREK

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Grzegorza Wiśniewskiego w 6 rocz. śm.

+ Teresę Olszewską pp. – int. od wnuczki Doroty z rodziną

+ Ewę Tałanda w 2 rocz. śm.

26.10 – ŚRODA

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Karola Nowakowskiego w 3 rocz. śm.

Dziękczynna w 35 rocz. ślubu z prośbą…

+ Darię Sypek pp.

27.10 – CZWARTEK

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Marię Szymeczko pp.

+ Marię i Tadeusza Mazur

+ Jadwigę Bugajską pp. – int. od Józefa i Jadwigi Bugajskich z rodziną

28.10 – PIĄTEK

17.00RYCHNOWO

 

 

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Z rodziny: Zdrodowskich i Nowakowskich, Jurka i Alfredę Rutkowskich

+ Janinę Plitta pp.

+ Teresę Olszewską pp. – int. od siostry Heleny Brzozowskiej

29.10 – SOBOTA

16.00 ŁĄKA

 

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

ŚLUB: Marcin Bugajski i Agnieszka Kusy

+ Anielę i Bernarda Krzyżanowskich

+ Kazimierza Wiśniewskiego pp.

+ Jana Lipińskiego pp

30.10 – NIEDZIELA

ROCZNICA POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA

7.30 ŁĄKA

9.00RYCHNOWO

 

 

11.00 ŁĄKA

+ Stanisława Karnowskiego

+ Jana, Juliannę, Zygmunta, Krzysztofa i Aleksandra Lewandowskich

+ Marię Piątkowską

31.10 – PONIEDZIAŁEK

17.00RYCHNOWO

18.30 ŁĄKA

------------------

------------------