INTENCJE MSZALNE

STYCZEŃ A.D.2022

 

DZIEŃ MIESIĄCA

GODZINA

INTENCJA

1.01  – SOBOTA

ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI

16.30RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

+ Mieczysława i Ewę Florkowską, Rodziców z obojga stron

 

+ Barbarę i Mieczysława Dworznik w rocz. śm.

2.01 – NIEDZIELA

7.30 ŁĄKA

 

 

9.00RYCHNOWO

11.00 ŁĄKA

+ Rodziców chrzestnych Janinę Jańczewską i Józefa Dębińskiego, Annę Piątkowską i Bronisława Żórawskiego – int. od Barbary i Marka

+ Zuzannę Pikul w 16 rocz. śm.

+ Jerzego Kozłowskiego pp.

3.01 – PONIEDZIAŁEK

16.30RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

-----------------------

-----------------------

4.01 – WTOREK

 

16.30RYCHNOWO

17.30 ŁĄKA

18.00 ŁĄKA

+ Feliksa Piróg

+ Genowefę Rymanowską

+ Dusze w czyśćcu cierpiące

5.01 – ŚRODA

 

16.30RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

KOL. BORÓWNO: Od p. Łegowskiej, p. Strzeleccy, prawa i lewa strona

+ Józefa Maciołek pp.

6.01 – CZWARTEK

OBIAWIENIE PAŃSKIE

7.30 ŁĄKA

9.00RYCHNOWO

11.00 ŁĄKA

 

 

+ z rodziny Mruwczyńskich

KOL. MARIANY: od p. Florkowskich do p. Stawasza

KOL. W. ŁĄKA: od Krzyża, lewa strona, od pp. Bielanowscy, Matusewicz, Malinowscy, Mazur do Peplińskich

7.01 – PIĄTEK 

16.30RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

+ Walentynę i Stanisława Koperniak

+ Jerzego Kozłowskiego pp.

8.01 – SOBOTA

 

16.30RYCHNOWO

 

 

 

17.30 ŁĄKA

 

18.00 ŁĄKA

 

KOL. W. RYCHNOWO – CENTRUM: od. p. Piątkowskich, Murawskich, Bauchorowicz, Nowe Osiedle dp p. Czaplów

+ Mieczysława i Krystynę, Helenę i Wawrzyńca Makowskich

 

+ Dziadków Cymer i Sypek – int. od wnuków i prawnuków

9.01 – NIEDZIELA

CHRZTU PAŃSKIEGO

 

7.30 ŁĄKA

9.00RYCHNOWO

11.00 ŁĄKA

 

+ Marię i Józefa Beiger

Dziękczynna w 24 rocz. ślubu Doroty i Wojciecha z prośbą…

+ Jana Lewandowskiego w rocz. śm.

10.01 – PONIEDZIAŁEK

16.30RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

-------------------------------

-------------------------------

11.01 – WTOREK

 

16.30RYCHNOWO

 

 

18.00 ŁĄKA

 

 

KOL. BORÓWNO: od p. Nowińskich, Jarzemskich, Czapla, Nowe Osiedle, Wasielewskich do Maruszewskich.

KOL. W. ŁĄKA: p. Sypek, Hintz, Dębińskich, Nowe Osiedle do p. Stanisława Dębińskiego

12.01 – ŚRODA

16.30 RYCHNOWO

17.30 ŁĄKA

18.00 ŁĄKA

+ ks. kan. Miłosza Wardzińskiego

 

+ Władysława Goj

„Do dyspozycji Trójcy Przenajświętszej przez Niepokalą” 

13.01 – CZWARTEK

 

16.30RYCHNOWO

17.30 ŁĄKA

18.00 ŁĄKA

KOL. W. RYCHNOWO: od p. Kowalskich do p. Toporów

O uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Krystyny za przyczyna św. o. Pio

KOL. W. ŁĄKA: blok przy kiosku, lewa i prawa strona, Józefat

14.01 – PIĄTEK

16.30RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

 

 

KOL. W. RYCHNOWO: od p. Wróblewskich, Szczepańskich, Sęk, Aleksińskich do Skowrońskich

KOL. W. ŁĄKA: Nowe bloki, p. Skrzeszewscy, Wojciechowscy, Rabant do Malinowskich

15.01 – SOBOTA

16.30RYCHNOWO

 17.30 ŁĄKA

 

 

18.00 ŁĄKA

 

 

KOL. W. RYCHNOWO: od p. Zygmunta Szczepańskiego, Madajewskich do Nowaków

+ Sławomira, Irenę, Wiesława Szablewskich; dziadków: Szablewskich i Wiśniewskich

+ Zdzisława Orfin w 2 rocz. śm.

CHRZEST: Cezarego Synarskiego

16.01 – NIEDZIELA

7.30 ŁĄKA

9.00RYCHNOWO

 

 

11.00 ŁĄKA

+ Pawła Dębińskiego w 10 rocz. śm.

+ Aleksandra i Teodorę Sobiechowskich; Bronisława, Kazimierę i Adama Górków

 + Jerzego Kozłowskiego pp.

CHRZEST: Marceliny Lipińskiej

17.01 – PONIEDZIAŁEK

16.30RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

---------------------

---------------------

18.01 – WTOREK

16.30RYCHNOWO

 

 18.00 ŁĄKA

KOL. W. RYCHNOWO: od. p. Henryka Nowakowskiego do p. Wojciecha murawskiego

KOL. JÓZEFAT

19.01 – ŚRODA

16.30RYCHNOWO

 

 18.00 ŁĄKA

KOL. ELZANOWO – W. RYCHNOWO: od p. Michała Rumińskiego, Pawlikowscy, Rutkowscy do Dąbkowskich

+ Leona Jarzemskiego w 1 rocz. śm.

20.01 – CZWARTEK

16.30RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

KOL. ELZANOWO: od. p. Dębowskich, Wegnerowicz do Szylar

KOL. ELZANOWO: od p. Rabantów do p. Bartoszyńskich

21.01 – PIĄTEK

16.30RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

+ Gabrielę Morella – int. od męża i córek

+ Józefa Sypek int. od wnuków i prawnuków

22.01 – SOBOTA

16.30RYCHNOWO

17.30 ŁĄKA

18.00 ŁĄKA

+ Jana w 20 rocz. śm. i Irenę Sypek

+ Eugeniusza Legan i Rodziców z obojga stron

 + Janusza, Marka i Adama Wojdak

23.01 – NIEDZIELA

SŁOWA BOŻEGO

 

7.30 ŁĄKA

 

9.00RYCHNOWO

 

11.00 ŁĄKA

+ Helenę i Michała Kuźniar i Witolda Szymańskiego

+ Rodziców Chrzestnych, Danielę Rutkowską, Janusza Orłowskiego

 

+ Józefa Bartoszyńskiego w 10 rocz. śm.

24.01 – PONIEDZIAŁEK

16.30RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

---------------------

-----------------------

25.01 – WTOREK

16.30RYCHNOWO

 

17.30 ŁĄKA

 

18.00 ŁĄKA

 

 

KOL. N. DWÓR: od p. Turowskich, Ochnickich, dom gminny do p. Wojdak

+ Leona Jarzemskiego - int. od wnuka z żoną

+ Marię Mazur pp.

 

26.01 – ŚRODA

16.30RYCHNOWO

17.30 ŁĄKA

18.00 ŁĄKA

+ Gertrudę Zdrodowską

+ Władysława Małek

+ Jerzego Kozłowskiego pp. – int. od Zakładu Pogrzebowego

27.01 – CZWARTEK

 

16.30RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

+ Katarzynę Sypek w 4 rocz. śm.

KOL. W. ŁĄKA – ELZANOWO: od p. Feldmann, Mioduszewskich. Bogusława Lewandowskiego, Tadeusza Karnowskiego, Waldemara Jukiewicza do Marcinkowskich

28.01 – PIĄTEK

16.30RYCHNOWO

 

17.30 ŁĄKA

18.00 ŁĄKA

 

+ Andrzeja Pikul

+ z rodziny Kocz

KOL. PRUSKA ŁĄKA: prawa strona od p. Kużniar, Karola Orłowskiego, papiernia do p. Kończalskich

29.01 – SOBOTA

 

16.30RYCHNOWO

17.30 ŁĄKA

 18.00 ŁĄKA

--------------------

 

+ Józefa Maciołek pp. – int. od Zakładu Pogrzebowego

+ Czesława Gierłowskiego w 4 rocz. śm.

30.01 – NIEDZIELA

7.30 ŁĄKA

9.00RYCHNOWO

 

11.00 ŁĄKA

+ Elżbietę i Rodziców Wilczewskich

+ Władysława Zielińskiego w 13 rocz. śm.

+ Zygmunta Piątkowskiego, Mariannę Mizak, Rodziców i dziadków z obojga stron

31.01 – PONIEDZIAŁEK

16.30RYCHNOW0

18.00 ŁĄKA

------------------

------------------