INTENCJE MSZALNE

WRZESIEŃ 2021

 

DZIEŃ MIESIĄCA

GODZINA

INTENCJA

1.O9 – ŚRODA

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Stanisławę Kowalską w rocz. ur.

+ Rodziców Bartoszyńskich, Zygmunta i Józefa Bartoszyńskich

+ Irenę Ziębińską (1 Msza Św. Greg.)

2.09 – CZWARTEK

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Stefanię Strzelecką z okazji im.

Ku czci Ducha Świętego

+ Irenę Ziębińską (2 Msza Św. Greg.)

3.09 – PIĄTEK

17.00RYCHNOWO

 

 

18.30 ŁĄKA

+ Gabrielę Marella pp. – int. kuzynostwa Teresy i Stanisława

+ Irenę Ziębińską (3 Msza Św. Greg.)

4.09 – SOBOTA

 

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Kazimierza Lewandowskiego

+ Janinę i Tadeusza Marzec

+ Irenę Ziębińską (4 Msza Św. Greg.)

5.09 – NIEDZIELA

 

7.30 ŁĄKA

9.00RYCHNOWO

 

11.00 ŁĄKA

+ Irenę Ziębińską (5 Msza Św. Greg.)

+ Bronisława Górskiego i Jego Rodziców

+ Hannę, Wiesława i Roberta Dębińskich

- poświęcenie plecaków tegorocznym pierwszoklasistom

6.09 – PONIEDZIAŁEK

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Adama i Kazimierza Górków pp.

+ Irenę Ziębińską (6 Msza Św. Greg.)

7.09 – WTOREK 

17.00RYCHNOWO

 

 

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Gabrielę Morellę pp. – int. od kuzynostwa Ireny i Andrzeja z rodziną

+ Praksedę i Eugeniusza Drozdę

+ Irenę Ziębińską (7 Msza Św. Greg.)

8.09 – ŚRODA

NARODZENIA NMP

 

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Helenę i Franciszka Żółtowskich oraz brata i siostry

+ Marię Szymańską pp.

+ Irenę Ziębińską (8 Msza Św. Greg.)

9.09 – CZWARTEK

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

Dziękczynna w 15 rocz. ślubu Jolanty i Ernesta Sołtys z prośbą ..

+ Zofię i Bronisława Sobeckich

+ Irenę Ziębińską (9 Msza Św. Greg.)

10.09 – PIĄTEK

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Tadeusza Nowak i jego Rodziców

+ Kazimierza, Ewę i Stanisława Kowalskich

+ Irenę Ziębińską (10 Msza Św. Greg.)

11.09 – SOBOTA

 

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Włodzimierza Czarnomskiego

+ Helenę i Franciszka Żółtowskich

+ Irenę Ziębińską (11 Msza Św. Greg.)

12.09 – NIEDZIELA

7.30 ŁĄKA

 9.00RYCHNOWO

11.00 ŁĄKA

+ Irenę Ziębińską (12 Msza Św. Greg.)

+ Fryderyka Huber w 9 rocz. śm.

Dziękczynna w I rocz. I Komunii Św. dzieci z ‘2020

13.09 – PONIEDZIAŁEK

 

17.00RYCHNOWO

18.30 ŁĄKA

-------------------------

+ Irenę Ziębińską (13 Msza Św. Greg.)

14.09 – WTOREK

PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Jerzego Rutkowskiego

+ Sławomira Klimkowskiego w 1 rocz. śm.

+ Irenę Ziębińską (14 Msza Św. Greg.)

15.09 – ŚRODA

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Janinę i Józefa Moczulak, Danutę i Anetę Krawców

+ Wiesława Żórawskiego w 8 rocz. śm.

+ Irenę Ziębińską (15 Msza Św. Greg.)

16.09 – CZWARTEK

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

 

 

18.30 ŁĄKA

Dziękczynna w Dniu Im. syna Mateusza z prośbą….

+ Rodziców Lucynę i Stanisława Kończalskich, Marię i Jana Rasielewskich

+ Irenę Ziębińską (16 Msza Św. Greg.)

17.09 – PIĄTEK

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Rodziców Nowakowskich i Romana

+ Genowefę Rymanowską i z rodziny

+ Irenę Ziębińską (17 Msza Św. Greg.)

18.09 – SOBOTA

ŚW. STANISŁAWA

KOSTKI

16.00 ŁĄKA

 

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

ŚLUB Patryk Klimkowski i Magdalena Matusewicz

+ Bolesławę, Leonarda i Pawlikowskich

+ Krystynę i Jana Januszko, Antoninę i Stanisława Mróz

+ Irenę Ziębińską (18 Msza Św. Greg.)

19.09 – NIEDZIELA

7.30 ŁĄKA

 

9.00RYCHNOWO

 

11.00 ŁĄKA

+ Irenę Ziębińską (19 Msza Św. Greg.)

+ Helenę i Antoniego Zielaskowskich i z rodziny

+ Leonardę i Bolesława Marcinkowskich – int. od wnuczki Wiolety

20.09 – PONIEDZIAŁEK

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Zygfryda Strzeleckiego – int. od Matek z I Róży z Borówna

+ Piotra i Przemysława – int. od mamy i cioci

+ Irenę Ziębińską (20 Msza Św. Greg.)

21.09 – WTOREK

ŚW. MATEUSZA AP.

17.00RYCHNOWO

 

17.30 ŁĄKA

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Aleksandra i Teodorę Sobiechowskich

+ Bronisława i Kazimierę Górków

+ Jerzego Lewandowskiego pp.

+ Irenę Ziębińską (21 Msza Św. Greg.)

22.09 – ŚRODA

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Bolesławę Szczepańską pp.

+ Bartłomieja Zielaskowskiego w 2 rocz. śm.

+ Irenę Ziębińską (22 Msza Św. Greg.)

23.09 – CZWARTEK

 

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Adama Górkę pp.

+ Gabriela Dębińskiego – int. od najbliższej rodziny

+ Irenę Ziębińską (23 Msza Św. Greg.)

24.09 – PIĄTEK

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

 

18.30 ŁĄKA

+ Eugeniusza Wiśniewskiego pp.

+ Marię i Bolesława Regulskich, Janinę, Stefana i Henryka Piątkowskich

+ Irenę Ziębińską (24 Msza Św. Greg.)

25.09 – SOBOTA

16.00 ŁĄKA

 

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

ŚLUB Daniel Łydziński i Patrycja Zduńska

+ Janinę i Władysława Baran

Dziękczynna w 85 rocz. ur. Teresy Wojciechowskiej z prośbą…

 + Irenę Ziębińską (25 Msza Św. Greg.)

26.09 – NIEDZIELA

7.30 ŁĄKA

 

9.00RYCHNOWO

11.00 ŁĄKA

+ Irenę Ziębińską (26 Msza Św. Greg.)

+ Bronisławę i Józefa Kołas

+ Stanisława Klimkowskiego

27.09 – PONIEDZIAŁEK

 

17.00 ŁĄKA

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

-------------------

+ Krystynę i Mieczysława, Helenę i Wawrzyńca Makowskich

+ Irenę Ziębińską (27 Msza Św. Greg.)

28.09 – WTOREK

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

 

18.30 ŁĄKA

+ Anielę i Bernarda Krzyżanowskich

+ Dionizego Dębowskiego, Teresę i Antoniego Jagielskich, z rodziny

+ Irenę Ziębińską (28 Msza Św. Greg.)

29.09 – ŚRODA

ŚŚW. ARCHANIOŁÓW

MICHAŁA, GABRIELA,

RAFAŁA

17.00RYCHNOWO

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Jadwigę i Zygmunta Maćkowskich

+ Marię Szymańską pp.

+ Irenę Ziębińską (29 Msza Św. Greg.)

30.09 – CZWARTEK

17.00RYCHNOWO

 

18.00 ŁĄKA

18.30 ŁĄKA

+ Adama Górkę pp. – int. od Zakładu Pogrzebowego

+ Edwarda Bilińskiego w 2 rocz. śm.

+ Irenę Ziębińską (30 Msza Św. Greg.)